| Part Number | 7427122 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Round |
| Design | Hinged (Snap On) |
| Impedance @ Frequency | 273 Ohm @ 100MHz |
| Material | 4W620 |
| Inner Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Outer Dimension | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Length | 0.591" (15.00mm) |
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 240
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 132
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 55
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
In Stock: 7
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 118
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 212
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 128