| Part Number | 331011452048 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Shield Finger |
| Shape | - |
| Width | 0.079" (2.00mm) |
| Length | 0.177" (4.50mm) |
| Height | 0.189" (4.80mm) |
| Material | Beryllium Copper |
| Plating | Gold |
| Plating - Thickness | Flash |
| Attachment Method | Solder |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
Manufacturer: Alpha Wire
Description: CABLE 10COND 28AWG SHLD 1000'
In Stock: 2
Manufacturer: Alpha Wire
Description: CABLE 10COND 28AWG SHLD 100'
In Stock: 5
Manufacturer: Fluke Electronics
Description: 5000A FLUKE 1750 THIN FLEXI 61CM
In Stock: 0
Manufacturer: Fluke Electronics
Description: 5000A FLUKE 1750 THIN FLEXI 61CM
In Stock: 0
Manufacturer: Stewart Connector
Description: CONN MOD PLUG 10P10C
In Stock: 2962