| Part Number | 7500718424 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| Inductance | 1.5H |
| E.T. | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.360" L x 0.520" W (9.14mm x 13.21mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
Manufacturer: Alpha Wire
Description: XGIE 2PR SOLID USHIELD 1000'
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: XGIE 2PR SOLID USHIELD 500'
In Stock: 0
Manufacturer: HARTING
Description: HAN 10B SUPPORT - ZINC PLATED
In Stock: 0
Manufacturer: HARTING
Description: HAN 16B SUPPORT - ZINC PLATED
In Stock: 0
Manufacturer: HARTING
Description: HAN 24B SUPPORT, ZINC PLATED
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: XGIE 2PR SOLID FSHIELD 1000'
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: XGIE 2PR SOLID FSHIELD 500'
In Stock: 0