| Part Number | LMV7219M5 |
|---|---|
| Part Status | Not For New Designs |
| Type | General Purpose |
| Number of Elements | 1 |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7 V ~ 5 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 0.95µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1.8mA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR, 85dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 20ns |
| Hysteresis | 7.5mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 1500
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 1500
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 750
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 10000
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC PREAMP AUDIO MONO MIC 4DSBGA
In Stock: 0