| Part Number | DS90C032TM/NOPB |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Receiver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Duplex | - |
| Receiver Hysteresis | - |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 866
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE RCVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 7500
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRV LVDS QUD CMOS 16SOIC
In Stock: 470
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE RCVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 361
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 2500
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRIVER QUAD DIFF 16-SOIC
In Stock: 2500
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRV LVDS QUD CMOS 16SOIC
In Stock: 2117
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE RCVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 1780
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRVR LVDS QUAD 16-SOIC
In Stock: 174
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC LINE DRIVER QUAD DIFF 16-SOIC
In Stock: 0