| Part Number | CDC337DWG4 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | TTL |
| Output | CMOS |
| Frequency - Max | 80MHz |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOP
In Stock: 1775
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOP
In Stock: 10000
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:18 100MHZ 48SSOP
In Stock: 10000
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOP
In Stock: 1900
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 28SSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SSOP
In Stock: 2000