| Part Number | 6437151-9 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Cable Type | Flexstrip |
| Number of Conductors | 9 |
| Pitch | 0.075" (1.91mm) |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides |
Manufacturer: LMB Heeger Inc.
Description: CHASSIS ALUM UNPAINTED 6"L X 4"W
In Stock: 18
Manufacturer: Alpha Wire
Description: MULTI-PAIR 12COND 18AWG 1000'
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: MULTI-PAIR 12COND 18AWG 500'
In Stock: 0