| Part Number | 603333-2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Inner Diameter - Supplied | 3.000" (76.20mm) |
| Inner Diameter - Recovered | 1.500" (38.10mm) |
| Recovered Wall Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Features | - |
| Color | Black |
| Operating Temperature | - |
| Shrink Temperature | 125°C |
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
In Stock: 0