| Part Number | 3AYO1 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Configuration | Single Stage |
| Voltage - Rated DC | - |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 440V |
| Current | 3A |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Applications | General Purpose |
| Approvals | CSA, UR, VDE |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Termination Style | Quick Connect |
| Inductance | - |
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RED CLEAR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED ORANGE CLEAR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED YELLOW CLEAR
In Stock: 0