| Part Number | 325712 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Stud/Tab Size | - |
| Terminal Style | No Stud Hole |
| Tab Thickness | 0.150" (3.81mm) |
| Length - Overall | 4.840" (122.94mm) |
| Width - Outer Edges | 1.280" (32.51mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Wire Gauge | 250 MCM (kcmil) |
| Insulation | Non-Insulated |
| Features | - |
| Color | - |
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0