Home Product Index Fans, Thermal Management Fans - Accessories 07199-SP072
Qualtek 07199-SP072
Part Number
07199-SP072
Manufacturer
Qualtek
Description
POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 72"
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Fans - Accessories
Qualtek
In Stock 525 pcs
    1.66500/pcs
  • 10 pcs
    1.19500/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Product Parameter
Part Number07199-SP072
Part StatusActive
Fan Accessory TypeCord, 2 Contact, T Style Plug to Plug
Fits Fan SizeAll Types with Flat Pins 3mm x 5mm
Length72" (1.83m)
Related Products
Manufacturer: Qualtek
Description: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 12"