Home Product Index Fans, Thermal Management Fans - Accessories 07145-SP024
Qualtek 07145-SP024
Part Number
07145-SP024
Manufacturer
Qualtek
Description
POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24"
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Fans - Accessories
Qualtek
    0.67528/pcs
  • 250 pcs
Product Parameter
Part Number07145-SP024
Part StatusActive
Fan Accessory TypeCord, 2 Contact, 45° Plug to Plug
Fits Fan SizeAll Types with Flat Pins 3mm x 5mm
Length24" (609.60mm)