Home Product Index Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Motors - AC, DC M91Z60S4LS
Panasonic Industrial Automation Sales M91Z60S4LS
Part Number
M91Z60S4LS
Manufacturer
Panasonic Industrial Automation Sales
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W