| Part Number | D7E-3 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Operating Angle | 50° ~ 80° |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Quick Connect, Solder Terminal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 5 V ~ 30 V |
| Current - Output | 100mA |
| Package / Case | Cylinder |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: D707E001BRFP250
In Stock: 0