| Part Number | 45F10K |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 5W |
| Composition | Wirewound |
| Features | - |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Operating Temperature | - |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | - |
Manufacturer: GC Electronics
Description: MONITOR CABLE DB9M TO DB9F 10 FT
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED TOP VIEW INGAN WHITE WTR CLR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED TOP VIEW INGAN WHITE WTR CLR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED TOP VIEW INGAN WHITE WTR CLR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED TOP VIEW INGAN WHITE WTR CLR
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD
In Stock: 0