| Part Number | LTC5533EDE#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 300MHz ~ 11GHz |
| RF Type | 802.11a/b/g/WiFi, 802.16/WiMax, WLAN |
| Input Range | -32dBm ~ 12dBm |
| Accuracy | ±1dB |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 6 V |
| Current - Supply | 500µA |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 12-DFN (4x3) |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR TSOT23-5
In Stock: 1000
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR TSOT23-5
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR TSOT23-5
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR TSOT23-5
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC DETEC RF 100KHZ-1GHZ TSOT23-6
In Stock: 2000
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC DETEC RF 100KHZ-1GHZ TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR SC-70-6
In Stock: 3500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC RF POWER DETECTOR SC-70-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC DETECTOR RF POWER SC70-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC DETECTOR RF POWER SC70-6
In Stock: 0