| Part Number | LTC4278CDKD#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Controller (PD), DC/DC |
| Number of Channels | 1 |
| Power - Max | 25.5W |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Auxiliary Sense | Yes |
| Standards | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Voltage - Supply | 37.2 V ~ 60 V |
| Current - Supply | 1.35mA (Max) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case | 32-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-DFN (7x4) |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 4000
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 2500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CONTROLLER HOT SWAP TSOT23-6
In Stock: 0