| Part Number | LTC4125IUFD#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Applications | Wireless Power Transmitter |
| Current - Supply | 1mA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-QFN (5x4) |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC SMART BATTERY CHARGER 24-SSOP
In Stock: 2153
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC SMART BATTERY CHARGER 24-SSOP
In Stock: 1800
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CNTRLR BATT CHRG 24-SSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC CNTRLR BATT CHRG 24-SSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATTERY BACKUP MANAGER 38-QFN
In Stock: 300
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATTERY BACKUP MANAGER 38-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATT CHARGER 400MA RF 16QFN
In Stock: 670
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATT CHARGER 400MA RF 16QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATT CHARGER 400MA RF 16QFN
In Stock: 174
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC BATT CHARGER 400MA RF 16QFN
In Stock: 0