| Part Number | LTC2947IUFE#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Input Impedance | - |
| Measurement Error | - |
| Voltage - I/O High | - |
| Voltage - I/O Low | - |
| Current - Supply | 6mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 15 V |
| Meter Type | Single Phase |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFN (4x6) |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10DFN
In Stock: 31
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10DFN
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10DFN
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10MSOP
In Stock: 494
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10MSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10DFN
In Stock: 551
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10DFN
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10MSOP
In Stock: 266
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD OPEN DRN 10MSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC MON SUPP QUAD PUSH-PULL 10DFN
In Stock: 0