| Part Number | LT3513EUHF#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Applications | Converter, TFT LCD |
| Voltage - Input | 4.5 V ~ 30 V |
| Number of Outputs | 5 |
| Voltage - Output | 0.8 V ~ 40 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 38-QFN (5x7) |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP
In Stock: 587
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP
In Stock: 291
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 580
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 312
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC REG FLYBACK INV ISO 16MSOP
In Stock: 0