| Part Number | LT1794IFE#PBF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Driver |
| Protocol | xDSL |
| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |
| Duplex | - |
| Receiver Hysteresis | - |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 18V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 3V SOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 3V SOT23-6
In Stock: 0
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
In Stock: 500
Manufacturer: Linear Technology
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
In Stock: 0