| Part Number | VG1325 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band) | 141MHz |
| Frequency Range | 132MHz ~ 150MHz |
| Antenna Type | - |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | - |
| Return Loss | - |
| Gain | 5dBi |
| Power - Max | - |
| Features | - |
| Termination | Connector, N Female |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | - |
| Applications | - |
Manufacturer: EPSON
Description: OSC VCXO 12.288MHZ CMOS TTL SMD
In Stock: 0
Manufacturer: EPSON
Description: OSC VCXO 19.2MHZ CMOS TTL SMD
In Stock: 125
Manufacturer: EPSON
Description: OSC VCXO 19.44MHZ CMOS TTL SMD
In Stock: 1000
Manufacturer: EPSON
Description: OSC VCXO 12.288MHZ CMOS SMD
In Stock: 0