| Part Number | PC2415NA |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type | Yagi |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 1.5 |
| Return Loss | - |
| Gain | 13.9dBi |
| Power - Max | 50W |
| Features | - |
| Termination | Cable (305mm) - N Female |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 24.921" (633.00mm) |
| Applications | - |
Manufacturer: AVX Corporation
Description: HYBRID COUPLER 1.5 - 2.1 GHZ 3DB
In Stock: 0
Manufacturer: AVX Corporation
Description: HYBRID COUPLER 2.1 - 2.7 GHZ 3DB
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 1.50' BLACK
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 3.30' BLACK
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 8.2' BLACK
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 8.2' BLACK
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 8.2' GRAY
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 8.2' GRAY
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: POWER CORD IEC 8.2' GRAY
In Stock: 0