| Part Number | CW50 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band) | 52MHz |
| Frequency Range | 50MHz ~ 54MHz |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Return Loss | - |
| Gain | 0dB |
| Power - Max | - |
| Features | - |
| Termination | Connector, NMO |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Base Mount |
| Height (Max) | - |
| Applications | - |
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED OSLON WARM WHT 3500K 2SMD
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS GEN C 4
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: LED CERAMOS GEN C 1
In Stock: 0
Manufacturer: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Description: CERAMOS GEN C 4
In Stock: 0