| Part Number | CMS69273 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.4GHz, 2.6GHz |
| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz |
| Antenna Type | Dome |
| Number of Bands | 3 |
| VSWR | 2, 2.5, 2 |
| Return Loss | - |
| Gain | 1dBi, 2dBi, 3dBi |
| Power - Max | 25W |
| Features | - |
| Termination | Cable (305mm) - N Female |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 3.386" (86.00mm) |
| Applications | DCS, GSM, LTE, UMTS, WiMax™ |
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 6OHM 940MW TOP PORT 94DB
In Stock: 0
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
In Stock: 1266
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 90DB
In Stock: 227
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8 OHM 800MW TOP 88DB
In Stock: 0
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
In Stock: 0
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
In Stock: 0
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 8 OHM 800MW TOP 90.5DB
In Stock: 0
Manufacturer: CUI Inc.
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT
In Stock: 0