| Part Number | C50S |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band) | 50MHz |
| Frequency Range | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Return Loss | - |
| Gain | 0dB |
| Power - Max | - |
| Features | - |
| Termination | Connector, NMO |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Base Mount |
| Height (Max) | 49.000" (124.46cm) |
| Applications | - |
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: VIDEO SWITCHER
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: INPUT MODULE 2 ANALOG
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: INPUT MODULE 8 ANALOG
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: PRO27 INTERFACE
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: BASIC MODULE RS232C
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: DT021 BATTERY
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: REPLACEMENT CONN/TERM 24PIN SLD
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: REPLACE CONN/TERM 24PIN CRIMP
In Stock: 0
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: REPLACE CONN/TERM 24PIN RIBBON
In Stock: 0