| Part Number | 2272 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | Absorbing Sheet |
| Shape | Square |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Width | 24.000" (609.60mm) |
| Thickness - Overall | 0.098" (2.50mm) |
| Operating Temperature | - |
| Adhesive | - |
| Material | Silicone Rubber |
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 2 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0