| Part Number | A216-3 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Tool Type | Screwdriver |
| Tip - Type | Slotted |
| Size | 1/8" |
| Length - Blade | 3.00" (76.2mm) |
| Length - Overall | 6.00" (152.4mm) |
| Features | Black Tip, Cabinet Tip, Chrome Finish |
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HDR RA 10POS 2.54MM
In Stock: 35
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HDR 10POS 2.54MM
In Stock: 31
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HDR RA 11POS 2.54MM
In Stock: 0
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HDR 11POS 2.54MM
In Stock: 46
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HDR RA 12POS 2.54MM
In Stock: 98
Manufacturer: Hirose Electric Co Ltd
Description: HEADER 12POS 2.54MM
In Stock: 24