| Part Number | 662-7-INS |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Tool Type | Screwdriver |
| Tip - Type | Square |
| Size | #2 |
| Length - Blade | 7.00" (177.8mm) |
| Length - Overall | 11.31" (287.3mm) |
| Features | Impact Resistant, Insulated to 1000V, Soft Grip |
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
In Stock: 0
Manufacturer: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
In Stock: 0