| Part Number | ISL6441IRZ |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Applications | Power Supplies |
| Current - Supply | 2mA |
| Voltage - Supply | 5.6 V ~ 24 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5x5) |
Manufacturer: Intersil
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3
In Stock: 250
Manufacturer: Intersil
Description: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3
In Stock: 0
Manufacturer: Intersil
Description: IC VREF SERIES 1.024V SOT23-3
In Stock: 0
Manufacturer: Intersil
Description: IC VREF SERIES 1.024V SOT23-3
In Stock: 0
Manufacturer: Intersil
Description: IC VREF SERIES 1.2V SOT23-3
In Stock: 1000