| Part Number | 5P49V5933B000LTGI |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | - |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL, LVDS, LVPECL |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Voltage - Supply | 1.71 V ~ 3.465 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-LFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-VFQFPN (4x4) |
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24-VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24-VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
In Stock: 0