| Part Number | 30-6019 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Region Utilized | North America |
| Form | Wall Mount |
| Input Type | Fixed Blade |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output | 5V |
| Current - Output (Max) | 2.1A |
| Power (Watts) | 11W |
| No Load Power Consumption | - |
| Polarization | - |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Efficiency | - |
| Operating Temperature | - |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Size / Dimension | - |
Manufacturer: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
In Stock: 0
Manufacturer: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
In Stock: 0
Manufacturer: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
In Stock: 0
Manufacturer: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
In Stock: 0