Home Product Index Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED, Graphic UEZGUI-4357-50WVN-BA
Future Designs Inc. UEZGUI-4357-50WVN-BA
Part Number
UEZGUI-4357-50WVN-BA
Manufacturer
Future Designs Inc.
Description
5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
Future Designs, Inc.
In Stock 12 pcs
    130.00000/pcs
  • 10 pcs
Product Parameter
Part NumberUEZGUI-4357-50WVN-BA
Part StatusActive
Display TypeTFT - Color
Display Mode-
TouchscreenCapacitive
Diagonal Screen Size5" (127.00mm)
Viewing Area109.20mm L x 66.00mm W