| Part Number | 121-6-1 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | - |
| Function | Standby (Power Down) |
| Output | HCMOS |
| Voltage - Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 18mA |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
Manufacturer: I.O. Interconnect
Description: CABLE MOD COIL 10COND SILVER 7'
In Stock: 0
Manufacturer: I.O. Interconnect
Description: CABLE MOD COIL 10COND SILVER 10'
In Stock: 0
Manufacturer: I.O. Interconnect
Description: CABLE MOD COIL 10COND SILVER 14'
In Stock: 0
Manufacturer: I.O. Interconnect
Description: CABLE MOD COIL 10COND SILVER 5'
In Stock: 949
Manufacturer: I.O. Interconnect
Description: CABLE MOD COIL 10COND BLACK 7'
In Stock: 0