| Part Number | K824 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 12.752" L x 8.500" W (323.90mm x 215.90mm) |
| Height | 2.126" (54.00mm) |
| Area (L x W) | 108" (697cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Copolymer Resin |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments/Drawers - 24 |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |