| Part Number | A313-SL |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 3.976" L x 3.366" W (101.00mm x 85.50mm) |
| Height | 0.524" (13.30mm) |
| Area (L x W) | 13.3" (86cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Styrene |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments/Drawers - 10 |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |