| Part Number | 999-2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 13.125" L x 8.875" W (333.38mm x 225.43mm) |
| Height | 1.938" (49.23mm) |
| Area (L x W) | 116" (748cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Polypropylene |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments, Handles |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |
Manufacturer: Omron Automation and Safety
Description: MS NPN SENSOR KIT, DRK-ON
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0
Manufacturer: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
In Stock: 0