| Part Number | 9007 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 13.125" L x 13.333" W (333.38mm x 338.66mm) |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Area (L x W) | 175" (1129cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Polymer |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments/Drawers - 6 |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: 2.8 TOUCHSCREEN MODULE
In Stock: 2
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: LCD TFT 480X272 4.3" CAP T/S
In Stock: 0
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: TOUCHSCREEN MOD 4.3" TM4301
In Stock: 0
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: 2.8TOUCHSCREEN MODULE-XMEGAA3BU
In Stock: 24
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: TOUCHSCREEN MOD 3.5" TM3500
In Stock: 4
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: TOUCHSCREEN MOD 7" TM7000
In Stock: 0
Manufacturer: Precision Design Associates, Inc
Description: TOUCHSCREEN MODULE TM4301B
In Stock: 30