| Part Number | 724-2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 15.500" L x 11.750" W (393.70mm x 298.45mm) |
| Height | 2.500" (63.50mm) |
| Area (L x W) | 182" (1174cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Terpolymer |
| Color | Gray |
| Thickness | - |
| Features | Compartments, Handles |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |