| Part Number | 5004 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 13.688" L x 8.188" W (347.68mm x 207.98mm) |
| Height | 1.750" (44.45mm) |
| Area (L x W) | 112" (723cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, Polymer |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments/Drawers - 4 |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |