| Part Number | 2275-2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 19.500" L x 10.374" W (495.30mm x 263.50mm) |
| Height | 15.000" (381.00mm) |
| Area (L x W) | 202" (1303cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Plastic, ABS |
| Color | Gray |
| Thickness | - |
| Features | Compartments, Handles |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 2 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 3 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 6 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0
Manufacturer: Aries Electronics
Description: CABLE 22POS .100 JUMPER 9 INCH
In Stock: 0