| Part Number | FSBB30CH60DF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | IGBT |
| Configuration | 3 Phase Inverter |
| Current | 30A |
| Voltage | 600V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Package / Case | 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) |
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 1.2KV 10A SPMMC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 1.2KV 10A SPMMC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: IPM 1.2KV 15A 27-POWERDIP
In Stock: 60
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: SMART POWER MODULE 15A SPM27-CA
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 600V 15A 3PH SPM27CC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 600V 15A 3PH SPM27CC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 600V 15A SPMCC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 600V 15A SPMCC
In Stock: 0
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: MODULE SPM 600V SPM27-CA
In Stock: 7
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: IPM 1.2KV 20A 27-POWERDIP
In Stock: 60