Easy Braid Co. EK60TZ220
Part Number
EK60TZ220
Description
TWZR PAIR BLADE TIP 22.1MM
Easy Braid Co.
In Stock 295 pcs
Product Parameter
Part NumberEK60TZ220
Temperature Range-
For Use With/Related Products-
Manufacturer: Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC