Easy Braid Co. EK60TZ160
Part Number
EK60TZ160
Description
TWZR PAIR BLADE TIP 15.75MM
Easy Braid Co.
In Stock 298 pcs
Product Parameter
Part NumberEK60TZ160
Temperature Range-
For Use With/Related ProductsEB2000S
Manufacturer: Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC