Easy Braid Co. EK60TZ003
Part Number
EK60TZ003
Manufacturer
Easy Braid Co.
Description
TWZR PAIR MICRO FINE 0.25MM
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Easy Braid Co.
In Stock 636 pcs
Product Parameter
Part NumberEK60TZ003
Part StatusActive
Tip - Type-
Tip - Shape-
Height-
Width-
Length-
Diameter-
Tip - Chip Size-
Temperature Range-
For Use With/Related ProductsEB2000S
Related Products
EK60
Manufacturer: Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC