Easy Braid Co. EK60CH025
Part Number
EK60CH025
Manufacturer
Easy Braid Co.
Description
CHISEL 30DEG 2.5MM
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Easy Braid Co.
In Stock 22 pcs
    8.96000/pcs
  • 5 pcs
    8.72300/pcs
  • 10 pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Product Parameter
Part NumberEK60CH025
Part StatusActive
Tip - Type-
Tip - Shape-
Height-
Width-
Length-
Diameter-
Tip - Chip Size-
Temperature Range-
For Use With/Related Products-
Related Products
EK60
Manufacturer: Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC