Home Product Index RF/IF and RFID RF Diplexers CER0126B
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components CER0126B
Part Number
CER0126B
Manufacturer
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description
FILTER CER 1.8GHZ SMD
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
RF Diplexers
CTS Electronic Components
CTS Electronic Components
    4.38750/pcs
  • 500 pcs
Product Parameter
Part NumberCER0126B
Part StatusActive
Frequency Bands (Low / High)-
Low Band Attenuation (min / max dB)-
High Band Attenuation (min / max dB)-
Return Loss (Low Band / High Band)-
Mounting Type-
Package / Case-
Related Products
CER ENG KIT 03
Manufacturer: KEMET
Description: CAP KIT CERAMIC 1.5PF-1UF 2000PC
In Stock: 0
CER ENG KIT 04
Manufacturer: KEMET
Description: CAP KIT CERAMIC 10PF-10UF 2000PC
In Stock: 0
CER ENG KIT 05
CER ENG KIT 06
Description: CAP KIT CERAMIC 1PF-0.1UF 2000PC
CER ENG KIT 07
Description: CAP KIT CER 0.01UF-47UF 400PCS
CER ENG KIT 08
Description: CAP KIT CER 100PF-0.1UF 400PCS
CER ENG KIT 09
Description: CAP KIT CERAMIC 0.01UF-1UF 200PC