| Part Number | MSA-0686-TR2G |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Frequency | 0Hz ~ 800MHz |
| P1dB | 2dBm (1.6mW) |
| Gain | 16.5dB ~ 18.5dB |
| Noise Figure | 3dB |
| RF Type | ISM, PCS, WLL, 802.16/WiMax |
| Voltage - Supply | 2.8 V ~ 4.2 V |
| Current - Supply | 12mA ~ 25mA |
| Test Frequency | 500MHz |
| Package / Case | SOT-86 |
| Supplier Device Package | 86 Plastic Package |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 36MICRO-X
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR SOT-143
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 36MICRO-X
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: IC AMP MMIC BIPOLAR 60MA SOT-143
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: IC AMP MMIC BIPOLAR 60MA SOT-143
In Stock: 0