| Part Number | HSMS-2865-TR2G |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Diode Type | Schottky - 2 Independent |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 4V |
| Current - Max | - |
| Capacitance @ Vr, F | 0.3pF @ 0V, 1MHz |
| Resistance @ If, F | - |
| Power Dissipation (Max) | - |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Package / Case | TO-253-4, TO-253AA |
| Supplier Device Package | SOT-143-4 |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
In Stock: 0