| Part Number | HSMP-389D-TR2G |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Diode Type | PIN - 4, Diversity Switch |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 128V |
| Current - Max | 1A |
| Capacitance @ Vr, F | 0.65pF @ 0V, 1MHz |
| Resistance @ If, F | 2 Ohm @ 5mA, 100MHz |
| Power Dissipation (Max) | - |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Package / Case | TO-253-4, TO-253AA |
| Supplier Device Package | SOT-143-4 |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 15000
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT23-3
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR 100V SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0